Tekkis lisaküsimusi?

Vaata äkki leiad altpoolt vastuse.

Jah, on küll. See on Sinu valik, kumma sõidukiga õppesõtu teed. Arvestama pead sellega, et kui läbid B-kategooria ALGASTME kursuse automaatkastiga sõidukil, siis tuleb juhilubadele märge, mis keelab sõidu manuaalkastiga autol.

Perearstilt võta mootorsõidukijuhi tervisetõend ja registreeru kursusele!

Jah, on küll. Selleks tuleb vanast autokoolist paberid välja võtta ja küsida selle kohta õiend. Teisest autokoolist pabereid välja võttes võib see olla tasuline ja ületuleku eest küsib ka Tõnni Autokool 50€.

Minimaalne kursuse läbimiseaeg on üks kuu. Ideaalis saab teooria selle ajaga läbida, aga arvesta ca 6 nädalat teooriaks ja sõita saad nii, kuidas Sul aega on. Õppesõite on võimalik teha ka nädalavahetustel ning õhtuti.

Kui Sulle muud ajad ei sobi, siis saab ka nädalavahetusel sõita.

Võru linnas alustame ja lõpetame sõiduga seal, kus Sulle kõige paremini sobib!

Esimese osamakse suurus on 150€. Peale seda maksa nii nagu Sulle sobib. Arvestama pead sellega, et võlgu me ei sõida.

Anna õpetajale oma soovist teada ning edaspidi saame sõitu õppida automaatkäigukastiga sõidukil.