Tõnis Kattai
Liikluskoolitaja

5788 0004

• Juhiload tegin aastal 2006 ja sellest ajast alates olen sõitnud erinevate sõidukitega ning läbinud rooli taga üle miljoni kilomeetri.
  • Sõiduõpetajaks oli soov saada juba ammu.

• Aastast 2014, kui omandasin Eesti Maaülikoolis mootorsõidukijuhi õpetaja koolituse, olen õpetanud erinevates Eesti linnades jalgrattureid, B, BE, C ja CE kategooria autojuhte.

• Minu plussiks on rahulikkus ja toetav meel. Sõidu õppimine peab olema mugav ja turvaline protsess ja minuga ongi see nii.
  • Käin ennast pidevalt erialaselt täiendamas erinevatel teoreetilistel ja praktilistel koolitustel.

• Aastal 2021 sain Transpordiameti “liiklusohutuse õpetaja kategoorias” auhinna.

Mari-Liis Nurk
511 7476
Sõiduõpetaja (manuaal)

Autojuht alates aastast 2007.

2018 aastal lõpetasin Haapsalu Kolledzi lliklusohutuse erialal. Sõiduõpetaja olen olnud 5 aastat. Mulle väga meeldib minu amet ja annan iga päev endast 100%, et seda tööd väga hästi teha. Iseloomult olen rahulik ja põhjalik – sõidutunnid mööduvad pingevabalt.

Ermo Kramp
527 2313
Sõiduõpetaja (manuaal)

Lembit Kattai